Preskočiť na obsah
Yurii Hrubnyk

Administratíva a podporné služby

Yurii Hrubnyk

Generálne čistenie budov

Obec
Trnava
Od roku
2024
IČO
56 522 291

Yurii Hrubnyk

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
917 01 Trnava
Na trhu od
17. septembra 2024
IČO
56 522 291
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 81.21)
Generálne čistenie budov

Podnikanie v číslach

2
roky na trhu
2024
rok vzniku
10
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Yurii Hrubnyk

Yurii Hrubnyk – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Trnava. Podniká od 17. septembra 2024.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Generálne čistenie budov“ (81.21). Predmet podnikania tvorí 10 položiek, napríklad čistiace a upratovacie služby, skladové, pomocné a prepravné služby v doprave a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Yurii Hrubnyk
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
56 522 291
Dátum vzniku
17. septembra 2024
Miesto podnikania
917 01 Trnava
Živnostenský register
Okresný úrad Trnava, vložka č. 250-59192
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 81.21)
Generálne čistenie budov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 30. júla 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Yurii Hrubnyk zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 10 položiek.

  • Čistiace a upratovacie služby

  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Zobraziť všetkých 10 položiek predmetu činnosti
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Yurii Hrubnyk?

Miesto podnikania je v obci 917 01 Trnava.

Čím sa Yurii Hrubnyk zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Generálne čistenie budov“ (81.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: čistiace a upratovacie služby; skladové, pomocné a prepravné služby v doprave; maloobchod a veľkoobchod; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – Yurii Hrubnyk?

IČO je 56 522 291.

Odkedy podniká Yurii Hrubnyk?

Podnikanie začalo 17. septembra 2024. Na trhu pôsobí 2 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Yurii Hrubnyk podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese yurii-hrubnyk.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.